İçerik Yönetim Sistemi

Content Management System 3C Bilişim Web Tasarım Çözümleri size içeriğini kendinizin değiştirebileceği içerik yönetimi sistemleri çözümleri sunmaktadır.

Size özel şifre ile sadece sizin ya da yetkilendireceğiniz kişi ya da kişilerin admin bölümüne giriş yaparak mevcut içeriğe ait değişiklik, ekleme ve çıkartmaların yapılabilmesine olanak sağlar.

Sık sık içeriği değiştirilen, güncellenen web siteleri için içerik yönetim sistemleri (CMS) uygun olup güncellemeleri yapmak için web tasarımcılarına, web şirketlerine ihtiyacınız kalmayacak ve güncelleme bedelleri ödemeyeceksiniz.

CMS Paketlerimiz için tıklayın.

CMS İçerik Yönetim Sistemleri (CMS) İçerik Yönetim Sistemi Nedir?

İngilizcesi "Content Management System" ve Türkçe' siyle İçerik Yönetim Sistemi, tasarımı ve kodlaması web tasarımcı tarafından yapılan ve daha sonradan içerisindeki metin, logo ve resim gibi öğelerin, şifreleri bilen herhangi bir bilgisayar kullanıcısı tarafından kolaylıkla oluşturulup değiştirilebilinen web tasarım modelleridir.

CMS Kimler İçin Uygundur?

Sık sık içerik, resim, ürün güncellemeleri yapmak durumunda olan şirketler için uygun olup bunun haricinde makale, günlük, blog vb gibi sürekli içerik eklenebilirlik yapısı gerektiren web siteleri için uygundur.

CMS İçerik Yönetimi Kimler Kullanabilir?

Herhangi bir tasarım ya da programlama bilgisi gerektirmez. Eli mouse tutan herkes rahatlıkla bu tarz web sitelerini güncelleyebilir.

Ayrıntılar Önemliyse;

Nelere dikkat ettiğimizi görmek için buraya tıklayınız.

Diğer Kriterlerimizi Görmek İçin Tıklayınız

3C Bilişim Web Tasarımı ve Yazılım Hizmetleri