Bedava Hazır Web Şablonları

Bedava Hazır Web Şablonlarına Bir ÖrnekHazır Web Şablonları Nedir?

İnternette hazır halde bulunan web tasarımlarına hazır web şablonları denir. Adı üstünde hazır olan bu web tasarımları, diğer adıyla web templateler çoğu web tasarımla uğraşan kişi ya da kurumlarca kullanılarak para kazanma amaçlı olarak müşterilerine sunulurlar.

Bu hazır şablonlar çoğunlukla web standartlarından ve kurallarından yoksundur ve ihtiyaca tam olarak cevap vermezler. Tam olarak kişiselleştirlemeyebilirler ya da geliştirilemeyebilirler.

Size özel bir çözüm olmadığı için beklentilerinizi karşılamazlar. Çoğu kişi bu templateleri indirerek kullandığı için Google gibi arama motorlarınca kopya web sitesi olarak dışlanabilirler.

Ucuz ya da Bedava Olsun Derken, Potansiyel Müşterilerinizden Olmayın!

Bu hazır web templateleri kullananlar çok az bir uğraşla size ait içeriği mevcut yapıya kopyala yapıştır tekniği ile web templateye iliştirirler. Çok az bir emek ve zaman harcadıklarından bu işi çok düşük bedeller ile size sağlayabilirler.

Evet sonuç olarak siz onun bir template olduğunu anlamazsınız ve nispeten ucuz fiyata web tasarım yaptırmış olmanın mutluluğu içerisinde olabilirsiniz. Bunu yapacak web tasarım firmalarının sayısı da maalesef ki az değildir.

Siz iyisi mi bedava, ucuz ve pahalı gibi kavramları unutup sonuca ulaşmak için doğru yolu tercih edin. Unutmayın, iki nokta arasındaki en kısa yola "doğru" denir. Diğer yollar ile vakit kaybetmeyin. Ama yine de hazır web paketleri ya da hazır flash site tercih edecekseniz web standartlarına sahip olarak tasarladığımız web sayfalarımızı ve diğer hazır web templates sitemizi ziyaret edin.

Web Templates' larin Bu Yönü de Var;

Ancak ucuz etin yahnisi yavan olur sözü burada da geçerlidir ve web standartlarından yoksun, optimizasyon açısından zayıf bir web sitesi size belki ucuza malolmuştur ama gelin görün ki işin başka boyutları da vardır. Web siteniz belki de günde 1 ya da 2 ziyaretçi alacaktır. Oysa ki hedef kitlenize yönelik olarak yapılacak bir web sitesi sizin ürün ve hizmetlerinizi arayan büyük bir kitleye ulaşarak size belki de çok sayıda yeni müşteriler kazandıracaktı. Belki de ayda 30.000TL' lik bir potansiyel ciro kaçırdınız! Bunu asla bilemeyeceksiniz. Aslında bu web sitesinin size bir yarar sağlamadığını anladığınızda ise muhtemelen yıllar geçmiş olacaktır.

Hazır Şablonlar mı Yoksa Size Özel Çözümler mi?

Size şiddetle önerimiz size özel bir web tasarım projesi olacaktır. Sizi, işinizi, ürünlerinizi, hedeflerinizi, hedef kitlenizi, hedef kitlenizin davranışlarını ve rakiplerinizi tanımadan size özel çözümler sunulması size bir yarar sağlamayacaktır. Başarıya ulaşmanın ilk şartları bunlardır.

İkinci etapta ise Google ile tam uyumlu yapıda olan, son teknolojilere ait program ve kodlama tekniklerinin kullanılması ve kullanıcı dostu, etkileyici, kurumsal ve profesyonel gözükmesi ve dolayısıyla internet kullanıcılarını çeken bir şekilde inşa edilmesi bir web sitesinin olmazsa olmazlarından olmalıdır. Tabii bu işi yapacak kişinin bilgi ve tecrübesi sayesinde bunlar olacaktır.

3C Bilişim Web Tasarım' ı seçmeniz İçin Sizin de birden fazla nedeniniz olacaktır! Detaylı bilgi için burayı tıklayınız.

3C Bilişim Web Tasarımı ve Yazılım Hizmetleri