İnternetten Satış Sitesi

İnternetten Satış YapınE-Ticaret

Günümüzde sanal mağazacılık e-ticaret ya da elektronik ticaret dediğimiz internetten satış yapmak olarak tabir edilen ve hızla ilerlemekte olan bir sektördür.

İnternette bir mağaza açmak (sanal mağaza, online mağaza) hem çok ekonomiktir, hem de büyük kitlelere satış yapmak anlamına gelebilmektedir. Bakınız: internetten satış sitesi, web shop, e-shop.

Kelimeler: Güvenli ödeme, SSL kurulumu, 128 bit 256 bit SSL, sabit IP, secure socket layer.

Elektronik Ticaret

Öyle bir mağazanız olsa; Dünyanın her yerinden ulaşılabilen, her ülkeden evlerin içine kadar girebilen, bilgisayar kullanıcısının ekranı kadar uzaklıkta olana ve ayrıca tezgahtar, müşteri temsilcisi, sekreter vs. gibi eleman, teknik eleman ve amortisman giderleri olmadan bir dükkanınız olsa.

Evet sanırım elektronik ticaretin avantajların ve önemi bir kez daha anlaşılmış olmalı...

O halde internetten satış yapabileceğiniz sanal mağazanızı hemen açalım, hemen e-ticaret scriptinizi kullanmaya başlayın hem de şifreli güvenli ödeme / bankaların ortak ödeme sayfaları gibi tercihlerle mağazanızı hemen işletmeye başlayın. Size uygun bir sanal mağaza çözümümüz mutlaka vardır. Lütfen bizimle hemen irtibata geçerek detaylı bilgi alınız.

Sanal Mağaza ve Online Satış

Sanal mağaza belki elle tutulmaz ama gözle görülür. Bir dükkan gibi çok fazla elamana ihtiyaç duymaz, kira ödemesi istemez, amortisman giderleri yoktur. Üstelik dünyanın her köşesinde bir şubeniz vardır sizi temsil eden ve ürün ve hizmetlerinizi büyük kitlelere ulaştırmak için.

O halde size de bir sanal mağaza açalım, siz de internetten para kazanmaya başlayın. Hem de SSL güvenlik ve 3D Secure güvenli ödeme sistemleri ile. Kelimeler: Hazır e-ticaret, hemen e-ticaret, online satış.

Hangi Bankalarla Sanal Pos Entegrasyonu, Sanal Pos Kurulumu Mecut?

İş Bankası, Akbank, Yapı Kredi, Finansbank, Garanti Bankası, Ziraat Bankası sanal pos kurulumu ve taksitli satış modülümüz bulunmaktadır. Tercihiniz halinde Paypal Güvenli Ödeme Sistemleri kurulumu da yapılmaktadır.

Kelimeler: Sanal pos kurulumu, sanal pos entegrasyonu, ortak ödeme sayfası, bankalar. Garanti Bankası E-ticaret, taksitli satış, taksitli satış modülü.

Web Tasarım Firmamızı' ı seçmeniz için sizin de birden fazla nedeniniz olacaktır! Detaylı bilgi için burayı tıklayınız.

3C Bilişim Web Tasarımı ve Yazılım Hizmetleri