Biz Kimiz?

Web Uzmanları3C Bilişim Web Tasarımı ve Yazılım Hizmetleri

Firmamız (TOBB) İstanbul Ticaret Odasının 757996 Sicil No' lu üyesidir ve 3C Bilişim Markamız Türk Patent Enstitüsü tarafından koruma altındadır.

3C Bilişim' in Web Tasarımı, grafik tasarım ve yazılım takımıyız; Hepimiz yaptığımız işin öneminin bilincinde, web tasarımının geleceğinin farkında, Microsoft, Macromedia ve Adobe' un ilgili sertifikalarına sahip, işini titizlikle yapma gayret ve hevesi içinde olan takım oyuncularıyız.

Firmamız bünyesinde web tasarım uzmanı, grafik tasarım uzmanı, Flash uzmanı, 3D modelleme uzmanı, web yazılımcı, Google optimizasyon uzmanı, art director gibi konularında uzman ve deneyimli personel bulunmaktadır.

Bir Web Tasarımı projesi için gerekli tüm işlemler o konunun uzmanı / uzmanları tarafından yerine getirilmektedir. Kılı kırk yaran bir titizlikle hazırlanmakta olan web tasarım projelerinizin son kontrolleri yapılarak W3C Standartlarına ve diğer standartlara uygunluğu kontrol edilerek sizlere sunulmaktadır. Bu nedenle diğer web tasarımı firmalarına göre farkımız ortadadır.

Web tasarımı konusunda farkın ayrıntılarda gizli olduğunu biliyoruz ve sizin işinizi bizim işimizmiş gibi görerek ve ona göre hareket ederek işimizi gerektiği gibi yapmaya gayret ediyoruz.

Amacımız ihtiyaçlarınız doğrultusunda size en uygun ve en mükemmel çözümleri üretmek ve bunu yaparken de sizin bütçenizi de düşünmektir.

Bize güvenin ve sizin için neler yapabileceğimizi öğrenmek için bizimle iletişime geçin. Lütfen web ve grafik tasarım referanslarımızı inceleyerek yapmış olduğumuz çalışmalarda w3c standartlarına uygun olup olmadıklarını sayfaların altlarındaki doğrulama bağlantılarından test edin ve diğer web tasarım firmalarına göre farkımızı görün.

Biz sizin için buradayız... Saygılarımızla,

3C Bilişim Web Tasarımı ve Yazılım Hizmetleri Yönetimi

Markalarımız

 

Yukarı Çık